Reklama
 
Blog | Ivan Derer

You Tube? V Brazílii ne.

Před třema měsícema mi známej poslal video brazilský modelky Daniely Cicarelli, jak se miluje ve vodě na pláži ve Španělsku. Video šlo okamžitě na You Tube a během konce roku začali vznikat videa parodující zmíněnou situaci. Úplně bych na to zapomněl, kdybych včera nezjistil, že rozhodnutim soudu byly největší brazilský poskytovatelé internetu nucený ZABLOKOVAT You Tube pro přibližně 5 milionů jejich uživatelů.

Telekomunikační společnosti Brazil Telecom a Telefónica potvrdily elektronickej filtr You Tube. Akcí byly zasaženy hlavně Ig, Ibest a BrTurbo.

Další telekomunikační společnosti(Telecom Italia, Embratel, Global Crossing)zablokování teprve čeká a s ním i další poskytovatele Internetu.

V páteřních sítích telekomunikačních společností, které provozují spojení mezi Brazílií a zbytkem světa, je You Tube identifikovaný jako posloupnost čísel. Ve všech routerech zmíněných firem je, a nebo v krátké době bude, zmíněná posloupnost čísel zablokovaná. Pokud se Brazilec bude snažit You Tube navštívit, objeví se mu zpráva, že společnost na základě zákona číslo 7.2007, v procesu 583.00.2006.204563-4, blokuje přístup po blíže neurčenou dobu.

Reklama

Připadá mi to neskutečný. Připadá mi to, že to snad nemůže bejt pravda. Doufám, že to je OMYL. Že zejtra někdo napíše, že to byl vtip.

V Číně vláda cenzuruje Internet z ideologickejch důvodů. Cenzuruje svobodný šíření myšlenek a chrání tak svý občany před zhoubnym vlivem informovanosti. Někdy mám pocit, že to ani nikomu nevadí, všichni se dohodnou a obchod kvete.

Svym způsobem to chápu i když s tim nemusim souhlasit.

ALE TOHLE!

Modelka a conferéncierka, proslavená svojí blbostí, de laškovat s milencem do vody na pláži u Cádizu a někdo jí u toho nafilmuje. Co si asi mohla myslet, že si jí tam nikdo nevšimne??!!. Video de logicky na jeden z nejoblíbenějších webů současnosti. Všichni to uviděj. Modelka i Milenec se zhrozej, co to udělali, a podaj udání na neznámýho autora. Soud to začne řešit. Modelka a Milenec křičej, ŽE TO JE SKANDÁL.

Výsledkem týhle neuvěřitelný PITOMOSTI je to, že občani čtvrtý největší země světa maj cenzurovanej internetovej hit poslední doby.

Kam až pude schopnost zhovadilejch celebrit zasahovat do života normálních lidí? Sou lidi, který ani nevěděj, kdo je Cicarelli, ale pracujou s YouTube každej den!

Přitom video už na YouTube nenajdete, bylo "removed by author". Sou tam jen již zmíněný parodie. Mám pocit, jakoby Daniele Cicarelli, potažmo brazilskejm institucím, vadilo, že si z ikony brazilskýho celebritismu dělaj lidi legraci!

Chtělo by se mi říct spolu se spoustou známejch: FODA SE Cicarelli. FODA SE Tribunal da Justiça do Sao Paulo.

V překladu to znamená, že by mohla slavná modelka i její milenec společně se soudem v Sao Paulu jít přesně tam, kam si myslíte.

Leda, že by to byl všechno reklamní trik. ACH JO!!!

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama