Reklama
 
Blog | Ivan Derer

Naši čtenáři.

V Austrálii pokousal žralok surfaře k smrti během včerejšího dešťivého rána. A v pekle českýho internetu ubožáka rozkousali "naši čtenáři", který v životě nevytáhli nikdy nic ani za humna svojí chýše a na svět se dívaj skrz ruce a monitory zapatlaný od vlastního spermatu.

Neměl tam co dělat, když prší, kdo by chodil do vody, UMÍRÁ SE ZA VLAST, ne pro radost, má, co si zasloužil…atakdál.
Projíždim diskusi, kde v záplavě nicků jeden jedinej člověk používá svoje jméno a to je právě ten, kterej jedinej píše normálně. Ten, kterej přímo na stejný pláži kdysi surfoval. Ten, kterej píše, že počasí neni pro tenhle druh sportu rozhodující, ale spíš jak vysoký sou vlny.

(rap)
Je ale vidět,

že volové a krávy,

co trávěj životy

v hovnech svý hlavy,

vědí přesně o co de a jejich největší problém je, že video neukazuje chudáka, jak se zmítá v čelistech příšery.

Spořádaní občané se měněj na australský surfaře a znalce východního pobřeží Austrálie s hlubokejma znalostma povahovejch rysů žraloka i jeho oběti, včetně tvarů pobřeží a lokálních specifik.
Jejich zkušenosti jim potom dopomůžou ke kvalitním názorům typu: Surfaři by si měli zespoda prkna nakreslit žraloka, von by se lek a utek by…

V zápětí ovšem nastupujou "los politicos" a začnou se zmítat v politickejch vášních. Kdyby tak Topolanka radši sežral žralok! Paroubka krokodýlům! Škoda, že to nebyl ODSák.

Modrá banda, rudý vrazi.

Nad mrtvym australskym surfařem se "naši čtenáři" spravedlivě rozjedou na tobogánu český politiky.

Dou do krve…, ale ta neteče.

Snažej se navzájem urazit co nejvíc, ale nejde to. Je to vyčerpaný. Sprosťárny už neurážej.

Je to vydechlý, jako sama česká politika, která může vyvolávat emoce snad jen právě v lidech, který oduševněle seděj na pupku světa, kde se vaří to nejlepší pivo.

Některý reakce sou tak stupidní! Autoři si je teda sami ohodnotěj jednim hlasem…

TOTO JE KVALITNI NAZOR!

Kdo na tohle přišel?!

Nad diskusema visí najednou pět nejvíc hodnocenejch reakcí. Tyto názory naší čtenáři považují za kvalitní! Kouknu na spravodajský servery. Názory, které "naši čtenáři" považují za kvalitní, sou většinou stupidní nadávky.

V diskusích jedou svatí muži, vlastenci a tatrmani kombinovaný s politologama, který máj kvalitní názor na všecko, ale sem si jistej, že o životě nevěděj nic.

Premejšlim nad mladým klukem, kterej pravděpodobně vyrost v oceánu tak, jako kdysi český kluci vyrůstali na hřišti nebo na ulici před barákem, než si sedli k obrazovkám, a vo zemi v srdci Evropy nikdy nic moc nevěděl.

Určitě ani neslyšel o "našich čtenářích."

A proč by měl?

Připomíná mi to debatu pod zprávou o havárii brazilskýho Airbusu v Sao Paulu v minulym roce. Někdo se tam vyjádřil, že: "…cestující určitě při přistání zatleskali, ha, ha, ha…"

Je řešení tohle všecko zablokovat? Určitě ne!

Říká nám to, co je ve společnosti za zmrdy, takže si aspoň člověk nedělá iluze a může se vždycky dobře připravit na nejhorší.

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama