Reklama
 
Blog | Ivan Derer

Malé neúspěchy

Malé neúspěchy posledních dnů jsou mi zvláštním způsobem nepříjemný.

Napadlo mě to dnes při smývání slizu.

Šlápnul jsem totiž na špunt ve vaně. To by eště nebylo tak strašný, ale šlápnul jsem na něj tak, že se mi přisál na patu. Bohorovně jsem se zasmál a trhnul nohou v domnění, že odpadne. Držel se ovšem silně. Trhal jsem nohou dál, až jsem se zřítil na kluzký dno vany. Špunt ovšem stále držel. Začal jsem se bát, že si utrhnu se špuntem i nohu a budu mít ještě větší patálie.

Ráno jsem zase dlouho hledal ponožku, než jsem si uvědomil, že ji celou dobu držim v hubě.

Reklama

U pumpy jsem zamknul auto a odešel si koupit pitíčko, štěstíčko a jídlíčko a když jsem přišel k autu, zjistil jsem, že dveříčka jsou na druhý straničce káry dokořán, ahojky kurva.

V Lisabonu jsem si pustil navigaci, ať mě dovede do největšího obchodu ve městě a místo toho jsem se octnul ve skladu pro zahrádkáře.

Přišel jsem do práce a dozvěděl se, že mě už dlouho hledá šéf.

Po odpojení projektoru na promítání myšlenek na zeď jsem zjistil, že mám celej displej na počítači otočenej o devadesát stupňů, což jsem nikdy předtim neviděl a bezmocně se na to koukal. Potom jsem se taky otočil o devadesát stupňů.

Na dálnici mezi Lisabonem a Madridem dodržuju zhruba stodvacítku, jelikož jsem už dobře vychovanej místnim brutálnim systémem, kterej ovšem snížil počet ročních mrtvejch za rok o víc jak o tisíc za poslední tři roky. Ovšem, ve chvíli, kdy si všimnu, že se limit mění na osumdesát, hned vidim pronikavý světlo radarovýho foťáku ve zpětnym zrcátku.

Furt na mě kvílí nějaký zařízení, že má málo energie.

Přestala fungovat myš, musel jsem ji vzít za ocas a omlátit xichtem o stůl, aby zase začala fungovat.

S jednou kolegyní mluvíme tejden o tom samym a po tejdnu zjistim, že přestože opravdu všechno souhlasí, můj a její názor se liší o jeden a půl milionu. Vysvětlit se to nedá.

Omylem jsem usnul na pláži a když jsem se spálenej probudil, zjistil jsem, že se na mě překlopilo moje surfový prkno, na kterym se předtim vedrem roztopil všechen vosk.

Přestal jsem mít hlad.

Čím víc mám těch neúspěchů, tim mám menší hlad. Jakoby se tělo živilo těmahle potížema.

Dneska jsem například nejed vůbec.

 

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama