Reklama
 
Blog | Ivan Derer

Japonsko. HAARP. Jak je to doopravdy

Chtěl bych vám říct, jak je to doopravdy.

Zemětřesení v Japonsku, vlastně vůbec první taková katastrofa on-line, vyvolala v řadách lidí pnutí. To pnutí bylo silnější než pnutí zemských desek, které apokalypsu vyvolaly.

Jezdci Apokalypsy tedy osedlali svoje masožravé koně a upřeně se zadívali na lidstvo. Každej si na záda přehodil jednu trumpetu, aby nám k tomu mohli zahrát.

To ovšem neuniklo lidem, kteří mají oproti nám, obyčejným lidem, zvláštní nadání odhalovat pravdu, spiknutí a budoucnost.

Reklama

Prohnali se kolem stínů lidí, kteří zahynuli, aby nám rychle řekli, že svět, jak ho známe, je iluze a jelikož my se bojíme jejich pravdu poznat, oni ji poznají za nás a pro nás.

Protože oni to vědí a oni takový strach nemají.

Světoví lunatici ukázali svými apokalyptickými prsty na systém HAARP, instalovaný na Aljašce.

Bez pochyby strašlivá zbraň v ručkách iluminátů, rockefelerů & rotschildů, obalených do sametových bílých rukaviček, která vyvolává zemětřesení jednou v Chile, podruhý na Haiti, se teprve napotřetí konečně trefila do Japonska, chtějícího se konečně zbavit jha poválečných reparací.

S xichtem roztaženým údivem se dozvídáme detaily světového spiknutí, které vede někam, kde si to ani neumíme představit, dost možná za hranice našeho vesmíru.

Signál HAARPu se dokonce dokáže zesílit několikanásobně o ionosféru (VTF), elektromagnetické vlny v pásmu 2MHz – 12MHz se brutálně šíří několik kilometrů slanou mořskou vodou (VTDF) a rozkmitávají svět podobně jako ladič pijan svoje piano (VTTF).

Brilantní popírání fyzikálních zákonů lunatik osvětlí všudypřítomným rotschildem and bilderbergem a několika videi na YouTube, které dokáže dnes vyrobit už dítě v páté třídě obecné školy.

Jiná teorie ovšem říká, že zemětřesení v Japonsku bylo způsobené vibrátorem Rity Holoubkové, která při tom usnula a tím pádem ho zapomněla vypnout. Obě konspirace (jak lunatická, tak i tato), nesou stejné množství věrohodnosti.

Jezdci Apokalypsy přiloží svoje trumpety k ústům a zatroubí. Ozvěnou jim přiletí do nástrojů třímegawattový výboj ze systému HAARP.

Jezdcům se rozkmitají kostlivé části obličejů a místo na lidstvo se vrhnou na UFO.

Ufouni jsou ovšem mírumilovný, jako ET…jezdci je tedy snadno rozkrájí na řízky a prodají bankovním konspirujícím domům a tím se vyřeší světová finanční krize.

Tato teorie je v souladu se současným stavem lidského vědění – ovšem je to teorie, kterou se většina lidí bojí poznat, protože tato fakta jsou zamlčována.

Já se ovšem nebojím a klidně na jednotlivé jezdce ukážu, protože pravda a hlavně lidská svoboda musí zvítězit.

 

„Orákulum, jdeme tě zrušit z výnosu římského císaře Theodosia a máme poslední otázku.“

„Hm…, a jakou?“

„Stane se něco, když tě zrušíme?“

„Nic.“

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama