Reklama
 
Blog | Ivan Derer

Českej nácek

"Kuba málem přišel domu zbitej."
"Proč?"
"Asi třicet nácků je napadlo...měli zbraně..."
"A kluci?"
"Bylo jich jen pět, Bona zbili...náckové je pronásledovali až do centra města, bili je v tramvaji, nikdo nic neřek, řekli to policajtům, ti nic neudělali..."
"Ahh..."
"Pak vymlátili číňanům bufet..."
Konverzace přes půlku světa o tomhle tématu. Napadlo mě, co je vlastně českej nácek zač.

Českej nácek je odvážnej člověk, kterej dokáže ve velký skupině zaútočit na pár kluků, o kterejch si něco myslí, když má zrovna chuť se poprat. Důležitý je, aby bylo nácků víc, než těch napadenejch.

Českej nácek je motherfucker, kterej uteče, když by se měl někomu postavit tváří v tvář a vysvětlit mu vlastníma slovama, jak to myslí. Vlastní slova totiž nemá.

Českej nácek je policajt, kterej je rád, že jinej českej nácek dělá jeho národnostní a rasovou práci tak, jak by jí on chtěl dělat, ale nemůže.

Českej nácek je taky sliz, kterej říká, že cikáni v Letech byli rádi a byl to vlastně takovej jejich způsob rekreace. Ti, který tam nebyli rádi, měli mor a tim pádem se přece před nima společnost vedená českejma kolaborantama a německejma vetřelcema musela chránit.

Českej nácek dává nade vše národní zájmy. Kdyby ale přijely tanky, ať už z Východu nebo ze Západu, tak se rozbrečí, skočí na první tank, kterej uvidí a dá se okamžitě k okupantům.
To nejhorší, co by se mu mohlo stát je to, že by skočil omylem na českej tank.

Českej nácek je českej vlastenec – proto obdivuje Adolfa Hitlera.

Českej nácek má rád zbraně a násilí, když to samý někdo použije na něj, tak se rozbrečí.

Českej nácek by se nejradši postavil na Gibraltar a střílel po lidech, který do Evropy připlavou přes úžinu . Připadá mu to správný, protože náš národ musíme chránit.
Problém je, že nikdy nebyl za hranicema Česka, takže se tam neorientuje a taky neví, kde ten Gibraltar je. Neví ani, co to je.

Českej nácek ale na druhou stranu ví všechno. Ví, že černoch je z opice, kdežto běloch je z bělocha. Ví to, protože tak to je.

Českej nácek vám s vážnou tváří řekne, že na český vlajce se odrážej židovský symboly a je s tím potřeba něco dělat. Jako důkaz předloží Main Kampf a Dänikenovy kraviny vo mimozemšťanech.

Českej nácek se zabalí do český vlajky a vyrazí na ulici. Je hrdej, že je Čech a projevuje to tak, že křičí "Kdo neskáče není Čech."
U toho skáče.

Českej nácek je taky ubožák, kterej nikdy nikomu nepomůže. Když vidí, že parta lidí někoho bije, tak nepomůže, ani na policii nezavolá, zavolá radši svoji přítelkyni a řekne: "Představ si lásko, právě jsem viděl skupinu lidí, jak někoho bijou do krve!"
A ona mu řekne: "Doufám, že si se do ničeho nemíchal."

 

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama