Reklama
 
Blog | Ivan Derer

Časopis pro ženy, které se v sobě chtějí vyznat

Vystresovanej z příjezdu do Česka a s tim spojenejch hroznejch vjemů (Obrovský tváře děsivejch českejch politiků na obrovských konstrukcích, reklamy na spousty kravin taky na konstrukcích, Praha ucpaná, v rádiu konstantní peklo, v televizi INFERNO) sedim doma a koukám na časopisy na stole. Je to asi všude stejný, ale tady tomu VŠEMU rozumim! Na vrcholu hromady leží "Časopis pro ženy,které se v sobě chtějí vyznat."

Otevřu to a hned na první stránce moje tělo zachvátí křeč způsobená vřelym úsměvem děsivý šéfredaktorky. Kombinace růžový a červený je nejhorší myslitelná. Mám pocit, jako by mě časopis fackoval ve stejnym rytmu v jakym obracim stránky.

Na stránce čtyři se svěřuje známá zpěvačka, že se chce napojit na vesmírný internet. Přemejšlim, jak by se to technicky vyřešilo…, hm, asi by to chtělo docela speciální firewally. 

"Ezoterično je košatý strom, nejeden z jeho plodů chtěla ochutnat…"

Reklama

"Neuveřitelná energie čarodějnických sabatů."

Obrátim stranu a znovu inkasuju.

"Věřím v paralelní světy."

"Kdo se bojí, nesmí do lesa."

Na stránce sedum je reklama. Když si koupim přípravek "Lopuchový výluh," přestanou mi padat vlasy. Sahám si na hlavu a chechtám se.

Po ráně z leva od strany osum, která mě vrací do reality, vidim titulek.

"Co čeká ženy v roce 2007."

Ženám to objasní astroložka, zpěvák a senzibil a kartářka.

Astroložka ženy uklidní, že na jaře, v létě a na podzim bude všechno v pohodě. A CO ZIMA, začnu se třást. Jak to, že tady neni nic o zimě!? Teď se budu stresovat až do příští zimy, co se zase stane ženám.

Zpěvák a senzibil, kterýho bych podle fotky tipoval na herce z latinskoamerický novely, řiká, že zima bude trošku energeticky tlumit, ale jaro, to budou ženy sršet energií. Na podzim, kdy dojde u žen k poklesu aktivit, si můžou kreslit nebo se vyžívat v platonický lásce.. A CO LÉTO!! Zase tady neni léto!

Snad to zachrání kartářka, řikám si.

Aha, jasne, tak v zimě budou ženy potřebovat teplo, na jaře bude klid, ženy by si měly dávat pozor na nečekané problémy, v létě by neměly dělat ukvapené závěry a na podzim si najít chlapa se všim všudy, ale pozor na sexuální pletky!

Mam pocit, že se blíží knock out. Začnu se trochu choulit do sebe.

Na straně devět je…co to je?! Reklama? Rozmazaný fotky lidí, který sou šťastný.

Paolo Vinci je největší talent okultních věd. Sabina L. se svěřuje, že celej život sázela a už byla tak frustrovaná z těch proher, že se rozhodla s tim něco udělat. Celý její život se změnil, protože oslovila zmíněného okultistu. Neni to z toho úplne jasný, ale okultní mistr jí asi řek dopředu ty čísla.

Filip P. řiká, že furt pracoval a bylo to k ničemu, poté, co se poznal s čarodějem už nepracuje, ale užívá si pocity śtěstí a ekonomické prosperity.

Mezi ránama, který mi uděluje časopis, se snažim smát, ale tim pádem polevuju kryt.

Paolo Vinci mi zadarmo pošle repliku zlaté cihly.

Do kupónu vyplnim pět nejzářivějších osobních přání. Na seznamu, kterej je asi pro lidi s malou fantazií, je na prvnim místě " získat velkou peněžní výhru," někde uprostřed je "štěstí ve hře" a na konci "manželství s boháčem."

Koukám na kupón a časopis se naklápí k závěrečný ráně. Do kupónu napíšu ty přání, vyplnim všechny svoje osobní data a napíšu částku, kterou bych si přál vyhrát, pokud si vyberu nejzářivější přání číslo jedna.

Když v ringu klesám na zem, tak přemejšlim, kterej blbec na základě takovýhle zhovadilosti pošle svoje osobní informace do světa!?

Dostal sem se jen na stranu devět, ale myslim si, že to byl dobrej výkon.

 

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama